Misyon & Vizyon & Değerler & Kalite Politikası

MİSYONUMUZ 

Hastalarımıza sağlık hizmetini, uluslararası standartta sunabilmek için tıptaki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek çalışanlarımızın ve hastalarımızın memnuniyetini ön planda tutmak hekim, hemşire ve tüm personelimizin sürekli eğitim alarak bilgi ve becerilerini geliştirmeye çalışmak.

VİZYONUMUZ 

Toplumun, sağlık konusunda ki beklenti ve ihtiyaçlarını dikkate alarak, bilimsel kurallara uygun ve kaliteli sağlık hizmetini en üst seviyede sunmak. Kaliteyi, daha üst seviyelere taşıma prensibiyle hizmet veren lider sağlık kurumlarından biri olmak.

 

DEĞERLER

• Çağdaş dünya standartlarını uygular, hatasız hizmet sunabileceğimiz bir sistem içinde çalışırız.
• Çalışanlarımıza mutlu ve gurur duyacakları bir ortam sağlar, aidiyet duygusu oluştururuz.
• Teknolojiyi ve çağdaş gelişmeleri yakından takip eden, kullanan, yurt içi ve dışında deneyim kazanmış doktorlar ile çalışırız.
• Verdiğimiz hizmetin kalitesini, hastalarımızın memnuniyetini, öneri ve şikâyetlerini değerlendirerek sürekli kendimizi geliştiririz.
• Açık iletişim, takım ruhu, koordinasyon, doğru yönlendirme ve motivasyon hasta odaklı organizasyonumuzun temelidir.

 

KALİTE POLİTİKASI

Afiyet Hastanesi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini en üst tutmayı hedeflemektedir.

Hastalarımızın, sağlıkla ilgili gereksinimlerini sağlamak da temel hedefimizdir.

Hizmetimizi, sunarken en küçük ayrıntıda bile hastalarımızın kendilerini özel hissetmesini sağlayarak ve çözüm önerilerimizi onların gereksinimlerini ön planda tutacak şekilde ortaya koymaktayız.

En önemli başarı göstergelerimizden biri hasta memnuniyetidir. Hastalarımızın memnuniyetini büyük bir titizlikle dikkate almakta ve bunları hizmetimizi daha çok geliştirmekte kullanmaktayız.