Hakkımızda

Yıllardır hastalarına modern, güvenilir ve kaliteli hizmet sunan Afiyet Hastanesi bu yıl baştan aşağı yenilenerek tam teşekküllü bir sağlık merkezi haline geldi. Yaklaşık 2 katına çıkan fiziksel alanı, genişleyen bebek ve yetişkin yoğun bakım üniteleri, başta görüntüleme olmak üzere teknolojiye yaptığı yatırımları ve yeni branşlarıyla Afiyet Hastanesi; artık daha büyük, daha teknolojik, daha iddialı.

Personeli, her daim toplam kalite ilkeleri doğrultusunda şefkat ve güler yüzle hizmet veren Afiyet Hastanesi mutlak hasta memnuniyeti anlayışını artık çok daha güçlü ve etkili şekilde hayata geçiriyor.

Hastanede poliklinik ve her türlü konforla ve teçhizatla donatılmış servis odalarının yanı sıra bütün tıbbi donanımların bulunduğu ameliyathaneler, yoğun bakım üniteleri, doğumhaneler, laboratuarlar ve her türlü görüntüleme ve tanı imkânları 7/24 hasta ve yakınlarının hizmetinde.

Yine Genel Cerrahi, Üroloji, Ortopedi, Göz, K.B.B, Kadın Hastalıkları ve Doğum branşlarında her türlü ameliyat yapılmakta; Bebek ve Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitelerinde, Küvöz - Fototerapi - Kan değişimi ve konu ile ilgili diğer hizmetler verilmektedir.

Poliklinik ünitelerinde ise Acil, K.B.B, Göz, Genel Cerrahi, Kadın Doğum, Ortopedi, Üroloji, Diş, Dahiliye, Psikolog, Psikiyatri Diyetisyen, Çocuk konularında son derece yetkin doktorlar; erken tanı, teşhis ve tedavi konularında hastaların başta gelen güven kaynağı olmaya devam ediyor.

Keza Mikrobiyoloji, Patoloji, Biyokimya, Hematoloji, Seroloji ve her türlü ileri tetkiklerin yapıldığı Laboratuarlar; güvenilir sonuçlarıyla en doğru tedaviler için doktorlara büyük katkılar sunmaktadır.

Yine Özel Afiyet Hastanesi'nde 24 saat kesintisiz her türlü acil ve rutin poliklinik hizmetleri, diş tedavi hizmetleri, Doppler, Ultrason, tıbbı tahlil Laboratuar hizmetleri, Röntgen mesleklerinde uzman kadrolar tarafından sunulmakta olup tüm bilgiler bilgisayarlarla takip edilmektedir.